- SAMSUNG

| Предназначен за | Смартфони |
| За продукти с размери | 6.7" (17.02 cm) |
| Цвят | Transparent |
| Други | Magnet |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Калъфът Clear Magnet има покритие против пожълтяване и отпечатъци, което предпазва твоя Galaxy и запазва оригиналния дизайн на телефона без следи, петна или промяна в цвета с течение на времето.
Гладките ръбове и тънкият профил на калъфа Clear Magnet го правят удобен за държане и лесен за носене, като същевременно осигуряват естествен и стабилен захват в ръката ти.Вградените магнити в калъфа Clear Magnet помагат за правилното подравняване на твоя Galaxy S26+ при безжично зареждане.Можеш лесно да прикрепяш и откачаш разнообразие от съвместими магнитни аксесоари.Просто ги щракваш върху Galaxy S26+ – без усилия.Защита, която усещаш. Стил, който показваш1
Преглед
Калъфът Clear Magnet има покритие против пожълтяване и отпечатъци, което предпазва твоя Galaxy и запазва оригиналния дизайн на телефона без следи, петна или промяна в цвета с течение на времето. Гладките ръбове и тънкият профил на калъфа Clear Magnet го правят удобен за държане и лесен за носене, като същевременно осигуряват естествен и стабилен захват в ръката ти. Вградените магнити в калъфа Clear Magnet помагат за правилното подравняване на твоя Galaxy S26+ при безжично зареждане. Можеш лесно да прикрепяш и откачаш разнообразие от съвместими магнитни аксесоари. Просто ги щракваш върху Galaxy S26+ – без усилия.2
1. *Всички аксесоари се продават отделно. Наличността от цветове и модели, и дизайнът на аксесоарите може да варират в зависимост от държавата, региона или оператора.
*Изображенията са симулирани и служат само за илюстрация.
*Размерите на логото за сертифициране по UL се изчисляват според теглото на кейса.
2. *Продуктът съдържа магнити. Поддържай безопасно разстояние, когато използваш предмети, чувствителни към магнитни полета, като имплантируеми медицински устройства или кредитни карти.
*При медицински устройства се препоръчва разстояние от поне 15 см. Консултирай се с лекар или с производителя на медицинското устройство за повече информация.
*Когато използваш магнитни аксесоари с този продукт, е възможно да възникнат смущения в работата на S Pen, автофокуса на камерата, компаса, безжичното зареждане и NFC.
*Изображенията са само за илюстрация и аксесоарите се продават отделно.
Функциите и техническите характеристики са точни към момента на пускането в продажба и могат да бъдат променяни без предизвестие.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Смартфони |
| Предназначен за | Смартфони |
| За продукти с размери | 6.7" |
| За продукти с размери | 6.7" |
| Цвят | Transparent |
| Цвят | Transparent |
| Подкатегория | Accessories |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Подкатегория | Accessories |
| Тегло | 0.03кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип калъф | Заден капак |
| Материал | TPU |
| Цвят | Прозрачен |
| Съвместим с MagSafe | Да |
| Съвместим с безжично зареждане | Да |
| Тегло | 0.03кг |
Прозрачен магнитен калъф Samsung Galaxy S26+ - EF-CS947CTEGWW
Изтъкнете зашеметяващия дизайн на вашия Samsung Galaxy S26+, като същевременно осигурите безупречното му състояние с официалния прозрачен магнитен калъф. Проектиран за безпроблемна интеграция, този прозрачен калъф разполага с мощни вградени магнити, позволяващи лесно закрепване на съвместими аксесоари и ефективно безжично зареждане.
Ключови Предимства
- Кристално чист дизайн — Покажете оригиналната красота на вашия Galaxy S26+ с прозрачно покритие, което е проектирано да е устойчиво на пожълтяване с течение на времето, запазвайки телефона ви като нов.
- Магнитна съвместимост — Вградените магнити осигуряват перфектно подравняване за бързо и надеждно безжично зареждане, както и сигурно закрепване на широк спектър от магнитни аксесоари.
- Подобрена защита — Издръжливият, тънък профил осигурява основна защита срещу ежедневни удари, драскотини и леки въздействия, докато покритието против пръстови отпечатъци поддържа чист вид без петна.
- Тънък и удобен захват — Насладете се на естествен и удобен захват благодарение на гладките ръбове и елегантния дизайн на калъфа, който добавя минимален обем към телефона ви.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | Samsung |
| Модел | EF-CS947CTEGWW |
| Съвместимост | Samsung Galaxy S26+ |
| Тип калъф | Заден капак |
| Материал | TPU |
| Цвят | Прозрачен |
| Характеристики | Магнитен, Устойчив на пожълтяване, Против пръстови отпечатъци, Съвместим с безжично зареждане |
Какво има в кутията
- Прозрачен магнитен калъф Samsung Galaxy S26+
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













